Skip to main content

Završnica Virtualnog plesnog showa u Poreču

 

U školskoj godini 2020./2021., Završnica DP-a Školskog virtualnog plesnog showa organizirat će se za ekipe koje su sudjelovale u Projektu, poslale svoje video uratke i prošle u finale na temelju ocjena sudačkog panela. Dakle, na natjecanju će sudjelovati 12 ekipa osnovnih škola odnosno 76 učenica i učenika te 12 voditelja, dok će za 7 ekipa srednjih škola natjecanje biti održano online.

 

Popis finalista:

 

RB

NAZIV OSNOVNE ŠKOLE

MJESTO

ŽUPANIJA

VODITELJ

1

 SVETI MARTIN NA MURI

SVETI MARTIN NA MURI

MEĐIMURSKA

MARKO OBADIĆ

2

 TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA

MALA SUBOTICA

MEĐIMURSKA

ŠTEFANIJA HAJDAROVIĆ

3

 FRAN KONCELAK DRNJE

DRNJE

KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA

MARIJA MIŠKOVIĆ

4

LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI

KRIŽEVCI

KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA

DARINKA ŠIMUNČIĆ

5

DR. FRANJO TUĐMAN

BELI MANASTIR

OSJEČKO-BARANJSKA

ŽELJANA RISTIĆ

6

 LJUBO BABIĆ

JASTREBARSKO

ZAGREBAČKA

INES JERČINOVIĆ

7

LJUBO BABIĆ

JASTREBARSKO

ZAGREBAČKA

INES JERČINOVIĆ

8

 "JOSIPDOL"

JOSIPDOL

KARLOVAČKA

MAJA STOŠIĆ

9

IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ

OGULIN

KARLOVAČKA

KATARINA MAGDIĆ

10

ZVONKA CARA

CRIKVENICA

PRIMORSKO-GORANSKA

KLAUDIA ŽUGO

11

 KRALJEVICA

KRALJEVICA

PRIMORSKO-GORANSKA

DAVOR JURIŠA

12

PROF. FILIPA LUKASA

KAŠTEL STARI

SPLITSKO-DALMATINSKA

KSENIJA ŽIŽIĆ

 

Vremenik događanja Završnice:

 

Četvrtak 10.6.

14:00 -15:00 sati - predviđeni dolazak u Poreč (prijava u hotel i smještaj u sobe)

15:30 -17:30 – vrijeme predviđeno za trening ekipa

18:00 - večera

20:00 – svečano otvaranje Projekta i ždrijeb poluzavršnice (određivanje polufinalnih parova)

20:30 – 21:30 – završnica srednjih škola (video uradci)

 

LIVE STREAM - pratite ovdje

 

Petak 11.6.

8:30 – doručak

10:00 - 13:00 – natjecanje OŠ

  • Polufinale umjetnički plesovi
  • Polufinale dvoranski plesovi
  • Polufinale urbani plesovi
  • Pauza
  • natjecanje za 3. mjesto umjetnički plesovi
  • natjecanje za 3 mjesto dvoranski plesovi
  • natjecanje za 3. mjesto urbani plesovi
  • Finale umjetnički plesovi
  • Finale dvoranski plesovi
  • Finale urbani plesovi

 

LIVE STREAM - pratite ovdje

 

13:30 – svečano proglašenje te podjela pehara i medalja

14:00 – ručak

15:00 – odlazak kućama

 

PRIJAVE NA NATJECANJE NA ONLINE PLATFORMI: https://natjecanja.skolski-sport.hr

Voditelji su sve upute za prijavu dobili i mailom. Korisnička pomoć za prijavu: [email protected]

 

SVE DOKUMENTE S DETALJIMA POTREBNIMA ZA SUDJELOVANJE PRONAĐITE OVDJE:

 

UPUTE ŠKOLAMA

RASPORED PRIJEVOZA

PROGRAM ZAVRŠNICE VPS 2021

   ODLUKA O ODRŽAVANJU VPS ZA SREDNJE ŠKOLE