Skip to main content

Rukomet - skupina zapad

Poluzavršnica državnog prvenstva skupine Zapad u rukometu održana je 22. svibnja 2018. u Osnovnoj školi Dragutina Domjanića u Svetom Ivanu Zelini.

Benkovac slavio u Vodicama

U Vodicama se održalo poluzavršno natjecanje u futsalu za skupinu 'Jug za 5.i 6. razred.

U grupi A bili su Mokošica, Trogir, Benkovac, a u grupi B bili su Gospić i Šibenik. Šibenik je uvjerljivom pobjedom nad Gospićem izborio finale. Protivnik mu je bio Benkovac koji je u grupi pobijedio Trogir nakon penala, a potom i Mokošicu. U uzbudljivom finalnom susretu Benkovac je s 3:2 pobijedio Šibenik.

Ipl novinar: Lana Dubravica

Poluzavšno futsal - zagrebačka županija

U Osnovnoj školi Vladimir Deščak 16.5.2018. održano je Županijsko natjecanje u futsalu za učenike 5. i 6. razreda.

Učenici ŠŠD Gorica osvojili su turnir pobjedivši ŠŠD Alfu u finalu s 3:0. Turnir su obilježile mnoge neizvjesne utakmice, ali i odlična publika koja je korektno bodrila sve timove. Skupilo se oko 200 navijača.

Zlato za Nazor !

Dana 17.5.2018. godine u dvorani osnovne škole Vladimir Nazor u Čepinu odigrana je poluzavršnica odbojke za 5. i 6. razrede. Sudjelovale su: OŠ
Dragutina Tadijanovića (Vukovar),OŠ Dobriše Cesarić (Požega),OŠ Ivana Gorana Kovačića (Slavonski brod),OŠ Vladimir Nazor (Čepin) i OŠ Ivane
Brlić-Mažuranić (Virovitica). Prije poluzavršnice ove ekipe su se morale dokazati u nižim razinama natjecanja. Prvo je bilo tzv. gradsko,a zatim

BENKOVAC slavio u Vodicama

Otočac izvukao deblji kraj

Dana 21. ožujka 2018 u gradskoj sportskoj dvorani grada Gospića s početkom u 10.00 održano je županijsko natjecanje u futsalu za mladiće srednjih škola za Ličko-senjsku županiju.

Borba za državno natjecanje u Poreču

U utorak, 27.3.2018.godine, sportska dvorana Ekonomske i trgovačke škole Čakovec bila je domaćin poluzavršnog natjecanja skupine “Sjever” djevojke košarka. Pobjednik ovog natjecanja putuje na državno prvenstvo u Poreč.

Od zezancije na tjelesnom do državnog iz odbojke

U utorak,13.ožujka održano je Poluzavršno natjecanje skupine Sjever iz muške odbojke. Natjecanje je održano u Areni Varaždin. Ekipe koje su se pokazale najboljima na prethodnim natjecanjima plasirale su se na poluzavršnicu muške odbojke te predstavljale svoje županije. Natjecale su se ekipe iz četriju županija: Varaždinske, Koprivničko-križevačke, Virovitičko-podravske i Međimurske županije. Škole koje su se natjecale su: OŠ Štrigova, OŠ Josipa Kozarca Slatina, OŠ Petrijanec, OŠ Ljudevita Modeca Križevci. Dečki su se pripremali za natjecanje i spremno došli po pobjede.